Novostavba moderného rodinného domu v Spiegelsaale

Novostavba moderného rodinného domu v Spiegelsaale

Osvaldova, Trnava, Trnavský kraj, Západné Slovensko, 917 01, Slovenská republika

Na Predaj

Viac info v RK

  • 18_ps
  • 19_ps
  • 21_ps
  • 20_ps

ID Nehnuteľnosti :

 RH-6405-property

Počet izieb
4
Počet kúpeľní
2,5
Garáž / Parkovacie miesto
2
Rozhloha
212
Rok výstavby
2020
Rozloha pozemku
500

Základný popis

A&S Real Partners Vám ponúka na predaj štýlový a moderný 4 izbový rodinný dom s výbornou polohou a dispozíciou v blízkom centre mesta Trnava, časť Spiegelsal.

Úžitková plocha – 212m2,
Pozemok – 500m2.
Obytná plocha – 116,11 m2

DISPOZÍCIA DOMU:

Prízemie: dvojgaráž prechodná na pozemok, vstupná chodba, technická miestnosť, samostatné WC, schodisko na druhé podlažie, priestranná obývačka s kuchyňou s výstupom na zastrešenú terasu.

Druhé poschodie: chodba, tri priestranné izby, jedna izba má výstup na balkón, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom.

Dom je určený pre rodinky, ktoré uprednostňujú kvalitné bývanie s komfortným a priestranným pozemkom vo vyhľadávanej časti Trnavy, s ideálnou dostupnosťou do centra mesta. Dômyselná a praktická dispozícia vytvárajú pocit vzdušnosti priestrannosti a útulnosti. Teplo zabezpečuje podlahové kúrenie a príprava na krb, ako veľký benefit je rekuperačná jednotka. Vchod na terasu veľkoformátovým oknom priamo z obývacej izby. Záhrada a terasa sú orientované na juho-východ, prekrytie terasy vám aj v horúcich letných dňoch poskytne dostatok tieňu na oddych a relax. Pozemok o výmere 500m2 poskytuje dostatok priestoru na grilovanie, dostatok zelene a súkromia pre malých aj veľkých. Na pozemku je možné postaviť aj bazén.

Dom je navrhnutý a postavený ako nízkoenergetický. Na stavbe sú použité vysoko kvalitné materiály. Hrubá stavba pozostáva z: obvodové murivo Porotherm 50 EKO+ Profi  a Porotherm 38T Profi (plnené minerálnou vatou) bez potreby dodatočného zateplenia a omietnuté omietkou. Stropná konštrukcia 1NP a 2NP zo stropných nosníkov a tvárnic PRESCOT. Strešná konštrukcia s izoláciou EPS 400 + spády, izolované asfaltovými pásmi nemeckej značky Bauder – 3 vrstvy.

Dom sa predáva v štádiu holodom,  so strechou, zrealizované potery, elektroinštalácia, rozvody podlahového kúrenia, vodoinštalácia, kanalizácia, plastové okná, trojsklo (farba antracit), dve parkovacie miesta v garáži a ďalšie pred domom, oplotenie pozemku zo zadnej strany a bočných strán. Možnosť dokončenia podľa želania zákazníka do požadovaného stavu.

Detaily

  • Dostupnosť: Novostavba sa nachádza len pár minút chôdze od priameho centra Trnavy
  • Kvalita: Dom ponúka kvalitné materiály a celkové prevedenie
  • Priestrannosť: Dispozícia domu a veľkosť pozemku ponúkajú dostatok priestoru pre celú rodinu

Floor Plans

Pôdorys - prízemie

Pôdorys - druhé poschodie

Mapka

Podobné nehnuteľnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *